دانلود مصاحبه فردوسی‌پور با سردار آزمون در برنامه نود

دانلود مصاحبه فردوسی‌پور با سردار آزمون در برنامه نود 7 دی 94

ویدیو مصاحبه فردوسی‌پور با سردار آزمون در برنامه نود 7 دی 94

مهمان عادل فردوسی‌پور در برنامه نود 7 دی 94 : سردار آزمون

دانلود فیلم مصاحبه فردوسی‌پور با سردار آزمون در برنامه 90 نود 7 دی 94

دانلود مصاحبه فردوسی پور با سردار آزمون در برنامه نود 7 دی 94

مهمان ویژه: علی بابای ناشناخته سابق و مرد ثابت کنونی تیم ملی
مهمان این هفته برنامه نود سردار آزمون بود که از آخرین دعوتش به این برنامه بیش از سه سال می گذرد. آزمون که در آن زمان به عنوان بازیکنی کمتر شناخته شده توسط مخاطبان در این برنامه حضور داشت و البته بعد از اظهارنظر جالبش درباره زندگی خصوصی اش در روسیه به سوژه ای جذاب تبدیل شده بود این بار در حالی برابر عادل فردوسی پور قرار گرفت که یکی از مهره های ثابت تیم ملی و روستوف روسیه محسوب می شود.


سردار آزمون که با توجه به تعطیلی لیگ روسیه، در ایران حضور دارد صحبت هایش را اینگونه آغاز کرد: رای من هم علی کریمی است و بعد از ایشان هم به مسعود شجاعی رای می دهم و او بازیکن حرفه ای است که با او کار کرده ام.
وی ادامه داد: شاید نتایج ما در این فصل عجیب باشد اما ما خیلی یکدست هستیم و با تمام مشکلات مالی خیلی سخت می جنگیم و خوشحالیم که دوم جدول هستیم.
سردار درباره عملکرد خود در روستوف گفت: فصل گذشته خیلی خوب بودم اما امسال کمی بدشانسی آورده ام. امسال بیشتر با آمپول بازی کردم. من با سه گل دومین گلزن تیمم هستم. سخت است بخواهیم در لیگ قهرمانان فصل آینده حضور داشته باشم.
وی درباره پیشنهاداتی که بارها درباره او شنیده می شد گفت: قبل از جام جهانی پیشنهاداتی داشتم اما بعد از جام ملت های با اینکه گفتند از آرسنال پیشنهاد داشتم من حرفی در این باره نزدم و البته این پیشنهاد کاملا جدی بود.
سردار آزمون درباره عمل جراحی بینی اش گفت: در ترکمن هیچ پسری بینی اش را زیبایی عمل نمی کند و من مجبور شدم به خاطر مشکلات تنفسی و پولیپ عمل بینی انجام دهم.
وی ادامه داد: در یک بازی با توجه به اینکه نمی توانم از راه بینی تنفس کنم رگ پایم گرفت و یک بار دیگر رگ دستم! و به این خاطر در نهایت مجبور شدم عمل بینی انجام دهم.
آزمون درباره جدایی اش از روبین کازان و حضور در روستوف گفت: من به خاطر مشکل روحی از سرمربی خواستم اجازه خروج به من بدهد اما او در جمع بازیکنان گفت سردار تیم را ترک کرد و ما را تنها گذاشت و من بابت این دورویی خیلی ناراحت هستم و این مساله درست نبود.
وی با تشکر از خانواده اش که در این مسیر سخت او را همراهی کرده اند گفت: من در این مسیر کسی را نداشتم که همراهی ام کند و انها همیشه در کنارم بودند و خیلی کمکم کردند. هر چند پدرم هنوز از من ناراضی است و دوست دارد بهتر از این کار کنم.
فردوسی پور در ادامه با نقل قولی از بازیکنان تیم ملی گفت: وقتی در تیم ملی حاضر شد گفتیم چقدر سوسول است و چرا اینطور تمرین می کند و ... اما وقتی از جام جهانی بازگشت دیدیم که پیشرفت قابل ملاحظه ای داشت. سردار با حدس درست نام این ملی پوش گفت: پژمان منتظری مطمئنا این حرف را زده چون بارها به خودم نیز گفت. درست است و من خیلی بعد از آن روی خودم کار کردم و قبل از جام جهانی قبول دارم حقم نبود با تیم به برزیل بروم.
وی ادامه داد: سوسول بازی نداشتم ولی تجربه جنگنده بودن را نداشتم و بعد از اینکه تمریناتم را دنبال کردم موفق شدم این نقیصه را برطرف کنم.
وی درباره عملکردش در تیم ملی گفت: این گل هایی که برای تیم ملی به ثمر رسانده ام تلاش تمام بازیکنان بود کار تیمی بود. برایم مهم پیروزی تیم است.
سردار آزمون درباره شادی گلش که با نمایش قلب همراه است گفت: این قلب برای خانواده ام است که همیشه در کنارم هستند. همه خانواده ما ورزشکار هستند. خواهرم، مادرم و البته پدرم جز دامادمان ورزشکار هستند. 
وی درباره والیبال و بازی کردن آن در کودکی گفت: من در قدیم والیبال بازی می کردم و البته پاسور بودن خیلی سخت است.
آزمون درباره کمک پزشکی به دروازه بان حریف گفت: من بعد از آن صحنه از داور کارت قرمز دریافت کردم که در ادامه بخشیده شد چون من مقصر نبودم و دو هم تیمی به هم خوردند. با توجه به وضعیت بغرنج بازیکن حریف خودم نزدیک رفتم و دقایقی در نقش پزشک در تلاش برای کمک به او بودم.
آزمون درباره علاقه اش به اسب و قیمت اسب هایش گفت: بهتر است درباره قیمت اسب ها نگویم و البته یکی از اسب هایی که هدیه گرفته ام حدود 70 میلیون است.
وی درباره رفاقتش با هم تیمی های تیم ملی گفت: با مهدی طارمی رفاقت خوبی دارم، البته پورقاز هم دوست خوبم در تیم ملی است. حق مهدی طارمی این است که به اروپا بیاید و من صدبار به او گفتم که بیاید. اگر هواداران پرسپولیس الان به من حمله نکنند باید بگویم بارها به او گفته ام به اروپا برود.
مهاجم ملی پوش فوتبال ایران در ادامه پرش های بلندش گفت: من تا 13 سالگی والیبال بازی کردم و با توجه به قدم دوست ندارم بیشتر از این بلندتر شوم و از آن راضی ام. به خوبی سه گام می زنم و بعد از سانتر به سمت توپ حمله می کنم و ضربه می زنم.
وی در ادامه گفت: آقایان دایی و وحید هاشمیان که شما عنوان می کنید بهترین های فوتبال هستند و هیچ وقت نمی توانم خودم را با آنها مقایسه کنم.
آزمون درباره صحبت های فردوسی پور در مورد هماهنگی اش با مهدی طارمی گفت: مهدی زیاد در زمین حرف می زند و این می تواند کمک کند. بازیکن باهوشی است و می توان راحت در کنارش فوتبال بازی کرد.ما اکنون بازیکنان جوانی داریم که می توانند نسل آینده فوتبال ما را بسازد.
وی در مورد حضورش در تیم ملی امید گفت: من با باشگاه قرارداد دارم و آنها باید اجازه حضورم در این بازی ها را بدهند. من و جهانبخش با باشگاه قرارداد داریم و اجازه آنها برای حضورمان نیاز است چون در فیفا دی برگزار نمی شود. خودم خیلی دوست دارم به تیم ملی کشورم کمک کنم و در المپیک نیز حاضر باشم.
آزمون درباره مصدومیت هایش بعد از گل نیز اینطور توضیح داد: خب آن زمان بعد از گل زدن کارم را تمام شده می دانستم و فکر می کردم کافی است و بهتر است از زمین خارج شوم اما الان اینطور نیست.
آزمون در واکنش به سوال فردوسی پور درباره خاطره اش از اولین بازی اش از او پرسید شما مگر یادت است اولین گزارشت چه زمانی بوده؟ مجری برنامه نود هم با ذکر دقیق اولین گزارش خود در تلویزیون در سال 74 و بازی فوتسال آرارات در زمانی که سردار آزمون تنها یک سال داشت او را وادار به سکوت کرد!
لحظات دیدنی از سردار آزمون ستاره فوتبال ایران

روایت جالب آزمون از خواستگاری هم تیمیش

در اتفاقی عجیب در لیگ جوانان بازیکن تیم ذوب آهن در برخورد با دروازه بان حریف دچار صدمه جدی از ناحیه کلیه می شود اما ناظر بازی مانع از حضور آمبولانس می شود.
باشگاه ذوب اهن با ارائه فیلم و گزارشی از این بازی و صحنه به برنامه نود خواهان بررسی این حرکت شدند. بازیکن مصدوم که در بیمارستان بستری است و همچنین پدرش در این گزارش صحبت هایی انتقادی درباره اتفاقات رخ داده انجام دادند.

منبع:ورزش سه

ویدیو های این مصاحبه

گفتگو جذاب و دیدنی با سردار آزمون
چالش فردوسی پور با چهره‌ی سردار آزمون
لحظات دیدنی از سردار آزمون ستاره فوتبا


لینک دانلود


فیلم مصاحبه عادل فردوسی‌پور با سردار آزمون در برنامه نود 7 دی ...

didany.net/.../10747-فیلم+مصاحبه+عادل+فردوسی‌پور+با+سردار+آزمون+در...
۳ ساعت پیش - 3 ساعت قبل دانلود برنامه 90 با حضور سردار آزمون 7 دی 94 دانلود فیلم نود تا نود 7 دی 94(9410 07) عادل فردوسی پور برای آیتم نظرسنجی برنامه خود ...

فیلم مصاحبه عادل فردوسی‌پور با سردار آزمون در برنامه نود 7 دی ...

collections.rozblog.com/.../فیلم-مصاحبه-فردوسی-پور-سردار-آزمون-بر...
۳ ساعت پیش - مهمان این هفته برنامه نود سردار آزمون بود که از آخرین دعوتش به این برنامه بیش از سه سال می گذرد. آزمون که در آن زمان به عنوان بازیکنی کمتر شناخته شده ...

دانلود مصاحبه فردوسی‌پور با سردار آزمون در برنامه نود 7 دی 94 ...

news99.blog.ir/.../دانلود-مصاحبه-فردوسی-پور-با-سردار-آزمون-در-برنامه...
۳ ساعت پیش - ویدیو مصاحبه فردوسی‌پور با سردار آزمون در برنامه نود 7 دی 94. مهمان عادل فردوسی‌پور دربرنامه نود 7 دی 94 : سردار آزمون. دانلود فیلم مصاحبه فردوسی‌پور ...

دانلود برنامه دیشب 90 نود 7 دی 94 / سردار آزمون + گزارش کامل ...

libarshad1388.blogsky.com/.../دانلود-برنامه-دیشب-90-نود-7-دی-94-سردا...
۷ ساعت پیش - دانلود برنامه‌ 90 با حضور سردار آزمون 7 دی 94 ... عادل فردوسی پور برای آیتم نظرسنجی برنامهخود طبق گذشته به دنبال تکمیل تیم منتخب بعد از انقلاب است و اینبار به سراغ انتخاب برترین ..... دانلود کلیپ سوتی های سحر قریشی در مصاحبه با رضا رشیدپور, 0 . ..... Video for دانلود مصاحبه سردار آزمون در برنامه 90 ▷

ویدیو گفتگوی سردار آزمون با برنامه نود دوشنبه 7 دی 94

khabarde.nasrblog.com/.../ویدیو-گفتگوی-سردار-آزمون-با-برنامه-نود-د...
۳ ساعت پیش - 3 hours ago - دانلود برنامه‌ 90 با حضور سردار آزمون 7 دی 94 در برنامه نود . ... می پردازد. ... دانلود کامل گفتگوی عادل فردوسی پور با سردار آزمون. ... پخش نشدن مصاحبه وزیر امور خارجه کشورمان با برنامه نود، هنوز بازتاب‌هایی در رسانه‌ها دارد.

دانلود فیلم مصاحبه فردوسی‌پور با سردار آزمون در برنامه 90 نود ...

model2016-photo.ir/2015/.../دانلود-فیلم-مصاحبه-فردوسی‌پور-با-سردا/
۳۲ دقیقه پیش - دانلود فیلم مصاحبه فردوسی‌پور با سردار آزمون در برنامه 90 نود 7 دی 94. دانلود مصاحبه فردوسی پور با سردار آزمون در برنامه نود 7 دی 94. مهمان ویژه: علی ...

دانلود برنامه‌ 90 با حضور سردار آزمون 7 دی 94 | دانلود روزانه

dlroozane.ir/دانلود-برنامه‌-90-با-حضور-سردار-آزمون-7-دی/
۱۳ ساعت پیش - دانلود رایگان برنامه‌ 90 دوشنبه 7 دی 94 با حضور سردار آزمون دانلود برنامه‌ 90 با حضورسردار آزمون ... درباره برنامه : برنامه نود هر هفته به مرور و تحلیل رویدادهای مرتبط با فوتبال ایران می پردازد. ... سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران و باشگاه روستوف روسیه میهمان عادل فردوسی‌پور است. ... دانلود مصاحبهعادل فردوسی پور و ظریف ...

گفتگوی جالب فردوسی‌پور با سردار آزمون در برنامه نود ۷ دی

saraneh.com/sport/گفتگوی-جالب-فردوسی‌پور-با-سردار-آزمون/
گفتگوی جالب فردوسی‌پور با سردار آزمون در برنامه نود ۷ دی. سه شنبه ... آزمون در این مصاحبه از جمله درباره موهای علی بابایی و جراحی دماغش صحبت می‌کند. ... ۰۷ دی ۱۳۹۴.

دانلود مصاحبه عادل فردوسی پور با سردار آزمون - پرس فیلم

pressfilm.ir/tag/دانلود-مصاحبه-عادل-فردوسی-پور-با-سردار/
دانلود برنامه‌ 90 با حضور سردار آزمون 7 دی 94 با لینک مستقیم. دانلود رایگان برنامه‌ 90 با حضور سردار آزمون 7 دی 94. دانلود فیلم با لینک مستقیم و با کیفیت بالا از ...

در برنامه نود دوشنبه 7 دی 94 چه گذشت ؟ - آر کمپ

www.rcamp.ir/2015/12/.../در-برنامه-نود-دوشنبه-7-دی-94-چه-گذشت-؟.ht...
۱۵ ساعت پیش - در برنامه نود 7 دی 94 چه گذشت ؟, برنامه نود 7 دی 94 ,برنامه نود,برنامه نود 94/10/7 ... به گزارش “ورزش سه”، طبق اعلام قرار است در این برنامه سردار آزمون به عنوان ... عادل فردوسی پور برای آیتم نظرسنجی برنامه خود طبق گذشته به دنبال تکمیل ... حذفی و اولین تقابل قلعه نویی روی نیمکت استقلال با پرویز مظلومی؛ جایی که ...

در برنامه نود دوشنبه 7 دی 94 چه گذشت ؟ | خبرخوان - صفحه اصلی

collections.wisi.ir/page-522532.html
۳ ساعت پیش - به گزارش "ورزش سه"، طبق اعلام قرار است در این برنامه سردار آزمون به عنوان مهمان ... عادلفردوسی پور برای آیتم نظرسنجی برنامه خود طبق گذشته به دنبال ... و اولین تقابل قلعه نویی روی نیمکت استقلال باپرویز مظلومی؛ جایی که ..... مصاحبه عادل فردوسی پور با ظریف+عکس و فیلم · در برنامه نود دوشنبه 7 دی 94چه گذشت ؟

ویدیو ورزش 3 | دسته برنامه نود

video.varzesh3.com/category/video-clips/90pro
گفتگو با حنطه مربی سابق استقلال اهواز · گفتگو جذاب و دیدنی با سردار آزمون · نود تا نود (94/10/07) · مراسم خاکسپاری رضا ... چالش فردوسی پور با چهره‌ی سردار آزمون.